تمامی سفارشات در حال انجام است
دسته بندی نشده

5 بازی خنده دار و جذاب

Cover

5 بازی خنده دار و جذاب که نیاز است حداقل یکبار این بازی ها را نصب کنید. در ادامه قرار است این 5 بازی خنده دار و جذاب را بررسی کنیم و لذت ببریم. همه مردم و در زندگی خود به دنبال راهی برای خندیدن هستند. چه بهتر از اینکه هم بازی کنید و هم بخندید در این حالت از استرس شما نیاز کم میشود. همچنین دانلود بازی های خنده دار اندروید به شما در تفکر و ایده پردازی کمک میکند. این بازی ها چالش بر انگیز هستند و شما را مجبور میکنند تا فکر کنید و خلاق باشید.

همچنین اینطور بازی های خنده دار و فان به شما کمک میکند تا راحت تر ارتباط بگیرید و شاداب باشید. در این صورت اگر دنبال راهی برای شاد شدن و لذت بردن هستید و میخواهید استرس را کم کنید بازی های خنده دار اندروید را امتحان کنید.

بازی خنده دار و جذاب

این بازی پر از ترول های مختلف هست که خنده روی لبای شما میارود. در این بازی شما باید از خلاقیت خود استفاده کنید تا بتوانید ترول ها را شکست دهید. در بازی ترول فیس شما با شخصیت با طیف گسترده ای از ترول ها رو به رو هستید که باید آن ها را شکست دهید. این بازی از ترول های کلاسیک و ترول های مدرن گرفته است تا شما را سرگرم کنند.

شما در این بازی باید بازی های دیگران را به تمسخر بگیرید و معما های Troll Face Quest Video Games حل کنید. شما باید از فکر خود برای خلاقیت استفاده کنید و به دنبال راه های خلاقانه باشید. در بعضی از زمان ها علامت ها رو به روی شما هستند اما باید از دید دیگر نگاه کنید تا راحت تر معما را حل کنید.

این بازی برگرفته از بازی ( گربه کلاه ) ساخته شده است. در این بازی شما به گربه کلاه کمک کنید تا در بازی سرگرم شود . در این بازی شما همچنان با کربه در کلاه همراه هستید و همچنین به دنیای تخیل باید قدم بزارید.

شما باید به گربه در کلاه کمک کنید تا با نقاشی و حل معما و بازیگوشی خلاقیت های خود را شکوفا کند. این بازی برای کودکان و بزرگان است و به شما کمک میکند تا استرس راحت شوید.

بازی خنده دار و جذاب مستر بین

این بازی بر اساس داستان مستربین معروف ساخته شده است و حتما آشنایی دارید. در این بازی به آقای مستربین باید کمک کنید محصولات و جنس ها را به موقع تحویل دهد. در این بازی شما با مشکلات خنده دار مستربین میخندید و سرگرم میشوید. شما در طول این بازی درگیر طنز و استیکر های بامزه آقای مستر بین خواهید شد که خنده بر روی لب هایتان بیاید. مراحل این بازی بستگی به شما و مهارت های شما در این بازی برای حل معما دارد.

همچنین در طول بازی میتوانید ماشین را نیز ارتقا دهید و بازی را برای خود جذاب کنید. بازی مستر بین یک بازی هیجان انگیز برای تمام سنین میباشد که میتوانید از این بازی لذت ببرید.

شما در فروشگاه گوست گیم میتوانید تمامی محصولات بازی آنلاین را خریداری کنید مانند : خرید بلیت طلایی کلش آف کلنز ، خرید کوین efootball ، خرید سی پی و ….. برای اینکه بتوانید از یک سایت معتبر خرید کنید ما به شما گوست گیم را معرفی میکینم.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • توضیحات
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • ویژگی ها
 • افزودن به سبد خرید
بیرون کلیک کنید
مقایسه
0
0