تمامی سفارشات در حال انجام است
دسته بندی نشده

تفاوت بلیت طلایی و بلیت رویداد کلش آف کلنز

GoldPass-March2023

تفاوت بلیت طلایی و بلیت رویداد کلش آف کلنز در چیست ؟؟؟ در ادامه به شما پاسخ خواهیم داد. شاید برای شماهم سوال باشد که چرا بازی کلش آف کلنز در کنار خرید بلیط طلایی کلش آف کلنز محصولی به نام خرید بلیط رویداد کلش آف کلنز اضافه کرده است. شرکت سوپرسل سازنده بازی کلش آف کلنز با ایجاد این محصول میتواند خبر های خوشی را به گیمر ها بدهد. تفاوت های بسیاری در بلیت طلایی کلش آف کلنز و بلیت رویداد کلش آف کلنز دیده میشود که باهم بررسی میکنیم. سازنده کلش آف کلنز با ورود این محصول بلیط رویداد کلش آف کلنز به شما مدال هایی میدهد که از آن ها میتوانید استفاده کنید و پیشرفت کنید. با ما همراه باشید تا تفاوت های این محصول را بررسی کنیم.

تفاوت جوایز بلیط طلایی و بلیط رویداد بسیار زیاد هست که ما چند مورد از این تفاوت هارو میگوییم.

1_ در بلیط رویداد کلش آف کلنز به شما مدال اژدها میدهد در بلیط طلایی نمیدهد.

2_ بلیط رویداد به شما سنگ معدن درخشان میدهد که در بلیط طلایی کلش آف کلنز وجود ندارد.

3_ در بلیط طلایی کلش آف کلنز به شما اسکین هیرو قوی میدهد در بلیط رویداد وجود ندارد.

4_ بلیت طلایی کلش آف کلنز به شما این امکان را میدهد از زمان شروع فصل تا اخر ماه فصل تمام آپدیت های خود را به سرعت رد کنید.

5_ در خرید بلیت طلایی کلش آف کلنز به شما کتاب های زیادی میدهد تا نیرو و مخزن و توپ خانه های خود را به سرعت اپدیت کنید.

تفاوت های بسیاری به این دو محصول وجود دارد و هر کدام قدرت های خواست خودش را دارد و به شما در پیشرفت کمک میکند. و اگر به سرعت میخواهید پیشرفت کنید میتوانید هر دو محصول را خریداری کنید.

تفاوت قیمت بلیت رویداد و بلیت کلش آف کلنز بسیار فرقی نمیکند و هر محصول قیمت برابری با هر یک دارند. قیمت محصول بلیط رویداد کلش آف کلنز در بازی با قیمت 5 دلار نمایش داده میشود. محصول بلیط طلایی کلش آف کلنز در بازی با قیمت 7 دلار نمایش داده میشود همانطور که دیدید تفاوت قیمتی بسیار بالایی ندارند.

اگر به دنبال این هستید که محصول بلیط رویداد کلش آف کلنز را تهیه کنید ما به شما سایت گوست گیم را معرفی میکنیم و با خیال راحت میتوانید ثبت سفارش کنید. زمان انجام خرید بلیط رویداد کلش آف کلنز در سایت گوست گیم حداکثر 10 دقیقه میباشد و دارای رسید خرید میباشد. برای خرید بلیط رویداد کلش آف کلنز ارزان حتما به فروشگاه گوست گیم سر بزنید. و قیمت ها را میتوانید با فروشگاه های رغیب مقایسه و بعد خریداری کنید.

برای تهیه بلیط طلایی کلش آف کلنز وارد سایت گوست گیم شوید و با خیال راحت بلیط طلایی کلش آف کلنز خود را تهیه کنید. قیمت های سایت گوست گیم همیشه کمتر از قیمت دلار میباشد و سرعت بسیار بالایی در انجام سفارشات دارد. اگر به دنبال خرید بلیط طلایی کلش آف کلنز ارزان هستید فقط و فقط گوست گیم یک فروشگاه بی نظیر در انجام سفارشات بازی کلش آف کلنز میباشد.

اگر به دنبال خرید بلیت طلایی کلش آف کلنز ارزان و خرید بلیط رویداد کلش آف کلنز ارزان هستید میتوانید از سایت گوست گیم خریداری کنید. بدون شک از خرید خود پشیمان نمیشوید چرا که بهترین خدمات را در فروشگاه های اینترنتی محصولات بازی موبایل گوست گیم اول است. اگر هم میخواهید در بازی پیشرفت فوق سریع داشته باشید میتوانید هر دو محصول را خریداری کنید و پیشرفت چشمگیری در بازی داشته باشید.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • توضیحات
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • ویژگی ها
 • افزودن به سبد خرید
بیرون کلیک کنید
مقایسه
0
0