تمامی سفارشات در حال انجام است
دسته بندی نشده

5 اشتباه رایج کالاف دیوتی موبایل

91683794

اشتباهات کالاف دیوتی موبایل یکی از پر طرفدارترین و برترین بازی ها در گوشی های اندورید و ios کالاف دیوتی موبایل میباشد. در بازی کالاف دیوتی موبایل گیمر های حرفه ای داخل بازی هستند که اجازه اشتباه کردن نمیدهند. برای اینکه اگر داخل بازی یک اشتباه بکنید امکان دارد با شلیک یک گلوله ساده از بازی شکست بخورید.

پس نیاز است که با اشتباهات رایج کالاف دیوتی موبایل اشنا شوید و از تکرار آن ها جلوگیری کنید. با جلوگیری از اشتباهات در بازی تبدیل به یک بازیکن حرفه ای میشوید. اگر دوست دارید در بازی از تجهیزات جذاب و بتل پس و گردونه ها استفاده کنید باید دست به خرید cp کالاف دیوتی موبایل از گوست گیم بزنید.

بیشتر گیمر های کالاف دیوتی موبایل از اول تا آخر بازی به دنبال لوت کردن هستند و شاید هم پیروز شوند. اما به اندازه ای به دنبال لوت کردن بروید که از جریان بازی خارج نشوید. یکی از 5 اشتباه رایج کالاف دیوتی موبایل برای بازیکنانی مبتدی این است که مدام به دنبال لوت کردن و جا به جایی بیشتر برای لوت بیشتر هستند. اگر اینکار بیش از حد صورت بگیرید شانس موفقیت گیمر هم کم میشود. اگر بازی بلد نیستید و میخواهید حرفه ای شوید آموزش حرفه ای کالاف دیوتی موبایل را هم بخوانید.

5 اشتباه رایج کالاف دیوتی موبایل

در کالاف دیوتی موبایل تجهیزات و تفنگ های زیادی وجود دارد که یکسری از آن ها پولی و یکسری از آن ها رایگان میباشد. استفاده از تجهیزات تفنگ میتواند قابلیت گان را تغییر میدهد و این تغییرات میتواند به شما کمک کند.

اما استفاده از تجهیزات تفنگ به اندازه ای خوب است که به مقدار مفید استفاده شود. بسیاری از گیمر ها با جمع کردن تجهیزات زیادی فکر میکنند که با این کار خیلی حرفه ای میشوند و این تصور غلط است. برای استفاده درست از تجهیزات باید تجهیزاتی را انتخاب کنید که با گان شما همخوانی داشته باشد.

اگر نمیدانید ADS در بازی کالاف دیوتی موبایل چیست باید گفت که مخفف آن  Aim Down Sights میشود معنی آن نشانگر ، دقت و سرعت میباشد. ADS در حالت معمولی سرعت متوسطی در گان ها دارد. شما هم میتوانید برای بالا رفتن سرعت گلوله خود گان خود را شخصی سازی کنید.

یکی از اشتباهات رایج در کالاف دیوتی استفاده از خشاب با ظرفیت بالا میباشد. در این بازی باید از ظرفیت تیر مناسب استفاده کنید تا در حین درگیری نیاز به تغییر خشاب نباشد. خشاب ها در بازی کالاف دیوتی موبایل با ظرفیت های مختلف میباشد. اگر از خشاب هایی با ظرفیت بالا استفاده کنید سرعت شما کند میشود. در این شرایط نه تنها بازی شما بهتر نشده است حتی ضعیف تر هم شده اید.

اشتباهات کالاف دیوتی موبایل

جنگ با چاقو در بازی های اکشن میتواند بسیار جذاب و به دل نشین باشد. اما باید این موضوع را بدانید در بازی کالاف دیوتی موبایل با این کار احتمال شکست شما رو افزایش میدهد. جنگ با چاقو نیاز به سرعت عمل بالا دارد که با سرعت به دشمن خود نزدیک شوید و با یک ضربه از بازی حذف کنید. اما در مقابل بازیکنان حرفه ای شاید جواب ندهد. چرا که بازیکنان حرفه ای همیشه به اطراف خود توجه میکنند و بخواهید به آن ها نزدیک شوید کشته میشوید.

اگر میخواهید در بازی call of duty mobile پیشرفت بسیار خوب و سریع داشته باشید باید از اشتباهات خود دست بر دارید. برای اینکه بتوانید در بازی کالاف دیوتی موبایل پیشرفت خوبی داشته باشید نکات بالا را رعایت کنید و به این صورت موفق تر خواهید بود.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • توضیحات
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • ویژگی ها
 • افزودن به سبد خرید
بیرون کلیک کنید
مقایسه
0
0